pasja_1_800

Już niedługo na moim blogu pojawi się kilka wpisów oceniających filmy, muzykę i firmy. Myślę, że ta tematyka zagości tutaj na dłużej. Jak będą wyglądały wpisy?

Kino

Będę polecał filmy, które można obejrzeć bez zażenowania z rodziną i z dziećmi. Filmy ze scenami łóżkowymi, z seksem przedmałżeńskim przedstawionym w pozytywnym świetle zostaną ocenione negatywnie. Chciałbym, aby powstała baza filmów (posiadających przesłanie) z przeznaczeniem dla katolików i ludzi zainteresowanych dobrym filmem.

Muzyka

Będę polecał muzykę, która nie jest zagrożeniem dla człowieka. Czasami słuchamy wykonawców zagranicznych nie wiedząc o czym śpiewają. Chciałbym, abyśmy dzięki tym recenzjom muzycznym stworzyli bazę ciekawych, dobrze śpiewających i grających wykonawców, których można spokojnie słuchać.

Firmy

Jeżeli chodzi o firmy to często widzimy reklamy, które zniechęcają katolików do zakupu produktów danych firm. Chciałbym wyszukiwać takie reklamy (ale też pozytywne), abyśmy stawali się bardziej świadomymi konsumentami.

Mam nadzieję, że nowe wpisy przypadną Wam do gustu i dzięki temu będziecie mogli czasami obejrzeć ciekawy film, który Was ubogaci, czy będziecie potrafili wybrać z półki produkt firmy, która zdrowo podchodzi do wartości katolickich.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *