“Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy.” – z Ewangelii św. Jana

Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem. Duch Święty został ci posłany, abyś Drogą Prawdy mógł iść przez życie.

Antybiotyk, żeby zadziałał musisz brać określoną ilość dni. Rehabilitacja, żeby coś dała musi być powtarzana. Aby się czegoś nauczyć musisz spędzić dużo czasu nad książkami.

A co ze zdrowiem duchowym? Jak chcesz być napełniony Duchem też musisz ponieść trud. Aby iść Drogą, którą jest Jezus, musisz spędzać z Nim czas.

Dzisiaj chciałem szczególnie napisać o modlitwie osobistej (Namiocie Spotkania). Warto “stracić” codziennie jakiś czas na modlitwę.

Odmawianie Różańca czy Koronki do Bożego Miłosierdzia jest cudowne i na pewno daje dobre owoce.

Jednak warto znaleźć ten czas tylko dla Jezusa. Na rozmowę z Nim. Na posłuchanie Go. Może to być uklęknięcie przed krzyżem, można usiąść z Pismem Świętym i posłuchać co Pan Jezus chce mi powiedzieć przez nie. Posłuchaj natchnień i wprowadzaj je w życie.

Owocem takiej modlitwy są ostatnie moje wpisy na tym blogu. Wierzę, że są to natchnienia Boże. Zachęcam cię, żebyś od dziś dał Jezusowi 15 minut czasu codziennie. Od dziś do końca życia! To nie jest wyzwanie na czerwiec, wakacje, czy ten rok. To jest wyzwanie na całe życie! Jak zaufasz Mu, zobaczysz wielkie owoce w twoim życiu.

Kategorie: Jezus

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *