Rozterki katolika

blog katolicki

O mnie / Kontakt

Październik 29th, 2012

Jestem katolikiem, osobą wierzącą w całości akceptującą naukę Kościoła. Chciałbym na tym blogu za pomocą obrazków i krótkich notek przedstawić swoje przemyślenia w związku z pojawiającymi się wątpliwościami, które my jako osoby wierzące mamy na co dzień. Jak żyć, jak się zachować w sytuacjach niejednoznacznych, aby wszystko co robimy było zgodne z nauką Kościoła.

Mam nadzieję, że razem poprzez moje wpisy i Wasze komentarze będziemy się nawzajem ubogacać.

Katolik z rozterkami

Kontakt ze mną na FB lub mail: katolikzrozterkami@gmail.com

Komentarze

4 Comments

RSS
 • pppppp says on: 11 kwietnia, 2014 at 13:30

   

  A ja nie jestem katolikiem, i też potrafię być miły dla ludzi : nie wyśmiewam, nie poniżam, nie psuję nikomu życia, nie muszę być „katolem” żeby żyć sprawiedliwie katolik jest zdolny wbić ci siekierę w plecy miałem szansę się o tym przekonać.

  • BogTube says on: 29 grudnia, 2014 at 10:15

    

   Z dobrego drzewa mogą wyrosnąć złe owoce ale i z drzewa złego mogą wyrosnąć dobre owoce

 • Łukasz says on: 5 lutego, 2016 at 12:02

   

  Dawno nie było nowego wpisu na blogu….

 • Kamil says on: 2 września, 2019 at 08:44

   

  Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że macie już Państwo stronę internetową. Niemniej jednak chciałbym zapytać, czy na obecnym etapie rozwoju Państwa firmy nie są Państwo zainteresowani wykonaniem całkiem nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony internetowe starzeją się niezwykle szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż jakiejkolwiek branży – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowe możliwości.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i przedstawię szczegóły produktu. Podanie numeru telefonu komórkowego w mailu – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo. Potrafimy dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich firm. Tworzone (od 20 lat) przez nas strony i sklepy internetowe są nowoczesne, wygodne w użyciu, łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone

*

Rozterki katolika

blog katolicki