“Tak więc nikt z was, kto nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem.” – z Ewangelii św. Łukasza

Wyrzeknij się wszystkiego co posiadasz. Powiedz do Jezusa: oddaję Ci wszystko. Ty przejmij moje życie, bądź w moich rękach, nogach, umyśle, sercu, języku. Mów przeze mnie. 

Oddaj Mu wszystko. A wtedy Jezus zostanie twoim nauczycielem. Mieć takiego nauczyciela to wielka nobilitacja i wielki zysk dla ciebie. 

Oddanie Mu wszystkiego nie oznacza, że On ci wszystko zabierze. We wszystkim będzie. Twoje życie zostanie Nim przeniknięte. To On będzie działał w twoim życiu. Niektórych sytuacji i wydarzeń nie zrozumiesz na początku, ale później zrozumiesz, że to było najlepsze rozwiązanie danej sytuacji. 

WSZYSTKO będzie się działo z korzyścią dla ciebie i twoich bliskich. Twoje życie będzie cudowne, bo będziesz szedł, choć z krzyżem, ale z Jezusem. 

Idź i w każdym momencie przypominaj sobie, że On jest z tobą. Módl się często w myślach do Niego w trakcie dnia. Kieruj do Niego krótkie akty strzeliste.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *